Piczo

Log in!
Stay Signed In
Do you want to access your site more quickly on this computer? Check this box, and your username and password will be remembered for two weeks. Click logout to turn this off.

Stay Safe
Do not check this box if you are using a public computer. You don't want anyone seeing your personal info or messing with your site.
Ok, I got it
Histori Te Nxeta
Zurück zur Homepage
endrit
ishte dite e shtune darke.e elm em shoqerine tone per te vajtur ne disko 2 shoket e mi ishin me te dashurat un me nje shoqe.ata filluan qe te 2 e puthen me te dashurat e tyre dhe mua nuk po me rihej po fillova ti afrohesha goces qe kisha prane.ne fillim po bente pak tipin e veshtire sikur nuk donte por duke u munduar pak filloi te me puthte.duke u puthur per disa minuta e mora dhe e ula ne prer aty fillova ti fusja duart nga gjoksi nga kofshet,po kari me ishte bere dru dhe3 nuk po rezistoja dot me i thash per te shkuar ne banjo por nuk donte.iu luta per pak ponuk ndryshonte mendje.u ngritem pim disa gota.duke pire per reth 1 ore alkol dhe cifare i mbyusha mendej te vinim ne banjo.sapo hyme i vura duart te bytha dhe e ngrita ne mur dhe fillova ta puthaja fillova ti putha qafen e ula posht dhe i hoqa bluzen i hoqa sytjenat dhe fillovja ta thithja dhae ta kafshoja nga gjokset.ajo u eksitua dhe nuk po me shikonte me as ne sy po rinte me sy m,byllur dhe vetem renkontene ato momemnte fillova ti fus duart posht mini i futa gishtin ne mes te tangave te saj fillova ti heq min dhe tangat dhe u ula posht dhe i futa gjuhen ne mes te pidhit.ishe nje moment i papar fare u ngrita ne kembe dhe filloi te me zberthente xhinkset me nxori karin jashte dhe po ma merte ne goje me von e futi direkt ne vaqginen e saj dhe fillovate pompoja shume shpejt filluan shume te bertitura vetem po renkonte,me tha njeher te pushoja po un po i thosha prit se mbaruam edhe pak ok tha.ne ato momente o e pompoja shume fort sa po e perplaqsja ne mure te bertiturat nuk pushonin u shtritem ne toke dhe e ktheva permbys.fillova ta kafshoj nga bytha por ne moment spo me pritej dhe kqari im rreshkiti ne vaginen e saj te ajo filloi te bertiste akoma me shume mew duar i kisha shtrenguar gjokset shume fort sa gati spo i dilnin nga vende filloi te me thoshte jepi akoma me shume fute fute .ne ae momente e ngre ne gjunj dhe ja fus ne goj por u prisha S..... ime i shpertheu ne goj por ajo nuke hiqte nga goja karin u ngrit donte te me puthte por nuk e pranova sepse e kishte gohjen me sperme por e perplasa ne mur dhe fillova ta qi prap.mabsi kaluan 2 ore dalim nga banja dhe vem ulemi ne tavolin dhe piume cigare kjo me thot jam e lodhur dua te ve cik koken ne prerin tend po i thash mbas disa momentesh me zberthen zinxhirin dhe ma mer ne goje pa pushim ishte fate qe ishim ne cep dhe skishim njeri afer shoket e mi po me shikonin te habitur ca ben mes pabit por un fjalet e tyre si degjoja fare por rija shikoja kur ma mernin ne goje.mbasi dalim nha pubi e percjell per ne shpi me makine me fton lart me thot hajde se jam vetem me motren,u ngjita lart cte shikoja e motra vetem me tanga dhe nje kanatiere te shkurter mua kari po me dilte nga vendi nuk po rezistoja dot.u ula ne divan dhe po veshtroja te motrene ksaj pa ja ndar syt per asnje moment.,mora ne shishe xhin tek bufeja dhe fillova te pi me te motren e ksaj pasi kjo ishte bne banjo duke bere dush,duke pir filluam te putheshim dora ime reshkiti direkt ne mes te kembeve te vagina dhe fillova tja lapij ne ate moment del nga banjo kjo dhe po na shikonte ja bera me sy hajde u afrua dhe filloi te puthte te motren aty deri ne mengjes kemi bere seks ishte nje gje qe as mund ta imagjinosh se nuke kisha provuar ndonjehre 3-she njeren e lepija tjetra ma merte ne goje ose njeres i fusja karin ajo aj lepinte te motres.ajo qe kalova ate nate eshte nje eksperience e paharuar vetm nje gje uu them provojeni...DELFINI
JaNi
Nje Histori e shkurter me komeshijen time


Kishte ardhur dita per te nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja nje hyrje ne nje vend te qete plot me gjelberim the ne front te shtepise nje park i madh ku mund te kaloje kohen e lire. befas gjendemi para shtepise shoku im parkoi makinen dhe une zbrita nga makina qe akoma ndihej ajo zhurma e radiatorit , kur papritmas nga dera tjeter del nje vajze rreth te 25-ve floke te gjata nje fytyre te mprehte esmere e gjate trup elegant na pershendet edhe ne e pershendesim ,i jepte nje audi a4 ngjyre hyri sa hap e mbyll syte u zhduk me nje shpejtesi te madhe ia bej me shenje shokut tim se dicka eshte ne kete mes .
ditet kaluan dhe nuk po e shihja komshien time te preferuar , ishte e premte kishim per te festuar mbarimin e shkolles dhe menduam qe te shkojme ne club , me te thene te drejten dicka po ndieja nejse hyme brenda atmosfere e ngrohte ca njerez qe po kercenin aty ne mes te clubit pas ca birrash sillem verdalle shkeputem nga shoqeria dhe po hidhja nje sy papritmas si ne film kalojne 3 vajza para meje dhe kjo e fundit ishte komshia nuk me vuri re ,mua me ishte fiksuar fytyra e saj prej pofesionisteje , i ndjek pas dhe afrohem tek bari dhe e pershendes : a njihemi bashke e pyes , ajo me kthehet me duket se je komshiu im po i them i ofroj per te pire ishte veshur shume sexy saqe kur e hodha doren time ne shpatulla rreshqiste ne lekuren e saj te bute ngjyre bronxi leshova nje (oh )brenda vehtes pasi nderruam ca muhabete ajo iku me shoqet e saja u ndjeva i penduar .
Nje dite kisha dale ne park dhe po luaja futboll pasi mbarova lojen drejtohem per nga shtepia diku atje tej dalloj nje vajze qe ishte shtrire ne barin e gjelbert qe e ndriconte dielli , i afrohem dhe per cudi komshia e enderrave te mia shfaqet para syve te mi ishte gjoja duke studiuar : a mundem te ulem e pyes po tha ajo me kenaqesi dhe e pyes per jeten e saj me tregon cdo gje me intimitet per jeten e saj shkembyem numrat dhe me tha se nuk duhej ta shqetesoja naten se ajo jetonte me dike tjeter ok i them te them te drejten nuk e mora parasysh qe ajo jetonte me dike tjeter .
nje mengjes me fton ne shtepine e saj per kafe ishte ora 10 paradite isha pak i ndrojtur , i bie ziles dhe hapet dera ajo me fton te hyj brenda mezi po flisja me ofron dicka per te pire kafe ulem ne divanin e saj prej lekure ulet dhe ajo prane meje nje zjarr i vertet me ndizet nga brenda nuk duroja dot dhe i ngjitem siper dhe filloj ta puth ajo po ashtu si e cmendur po vepronte un isha shume i eksituar penici im kishte mare nje force te madhe sa nuk duroja dot doja taja fusja dirkte, por ajo me tha se eshte heret ok i thash, pas pak i thashe qe te me tregontee dhomen e saj te gjumit por ajo refuzoi iu luta dhe ngjitem shkallet nderkaq penici im ishte bere shume i forte i nxehet si zjarr me tregon me dore nga dhoma dhe refuzon qe te hyje brenda atehere e kapi nga mbrapa dhe e hedh drejt e ne krevat ajo u shtri krejt dhe dora ime u fut poshte tek kofshet saj ohhhh un nuk durija dot isha shume i nxehte,i heq minin qe kishte veshur dhe i largoj me gisht tangat qe kishte veshur e kap penicin tim me dore dhe e afron drejt vegines se saa qe digjej nga kenaqesia
Filloj ta pompoj isha shume i eksituar pas pak ndalon dhe nderojme pozicion fillon duke me puthur nga gjoksi dhe ulet poshte tek penici qe ishte lagur me lengun e vegines te saj o zot ndjeja mornica kishte nje stil te te marrit me goje ndryshe nga ato te tjerat e fuste komplet ne goje dhe e levizte gjuhen rreth e perqark penicit kisha pasur edhe raste te tjera por si kete rradhe ishte shume profesionale ishte koha qe te provoja veginen e saj te lengshem qe ishte qullur nga sexi atehere i propozova 69 shtrihem posht edhe ajo me drejton veginen e saj drejt e tek gjuha ime qe e priste me padurim ate qast qe e kisha enderruar prej shume kohesh
Po lepija me shume vrull me nje afsh te madh ndersa ndieja gjuhen e saj tek penici im akoma vazhdonte te mos dorezohej erdhi koha qe ajo te testonte talentin tim qe ishte grumbulluar si nje lume i terbuar ndaloj dhe i dal nga siper dhe gjithe talentin ja derdh ne gjoksin e saj te etur pastaj ajo filloi qe ta ferkonte dhe te ma lepinte penicin tim me nje afsh qe nuk kishte fund. pasi mbaroj erdhi koha qe te iki se edhe ajo kishte ca shoping per te bere , isha shume i lumtur o zot........
Ada
ishte nje dite e bukur vere, ate nate sapo me ishte kthyer nga SHqipnia shoku im, deshira per ta takuar, dhe per te kaluar nje nate te bukur me te me apasiononte shume, me kishte mare malli.takimi jone si gjithmone ne hotel, me con sms dhe me thote hajde se jam gati, 2 min dhe shkoj i bie ziles dhe e shoh qe ishte lare dhe peshqirin e kishte te lidhur nga mezi e poshte, e p.r.sh. pasi ai po u rruante. e veshtroj me kujdes dhe nuk po mu rrinte dot pa e ngacmuar i shkoj afer dhe i them je i mire zemer, ai me shikon dhe me buzeqesh, fillova ta ledhatoj me ngadale kurrizi pasi kisha frike se po u rruante, degjoj eren e profumit te tij qe me bo si te cmendur, thash me vete po un pse duhet ta ngacmoj nga kurrizi kur kam gjera me te mira per te bo, i ulem ne gjunje dhe i fus doren ne mes te peshqirit dhe ndjej dicka te forte ne duart e mia o Zot mezor po duroja sa te mbaronte, degjoj zerin e tij qe me thot ja marova do shpelaj surratin zemer,ashtu sic isha u futa ne mes te kembeve te tij dhe fillova tja mar ne goje ahh ahhh i thash me ke munguar teksa buzet e mia i afroheshin gjithnje e me shume penisit te tij ahh ahhhh ndjeja shume kenaqesi sepse sa vinte dhe ai behej akoma me i math, dhe ne gojen time ndjeja nje ere te mire te deshires qe ai kishte te ma futur ne vaxhinen time qe sa vinte dhe u lagte me shume, ndjej duart e tij qe me ledhatonin floket, fityren time, ndjej duart e tij qe me ngrin lart dhe fillon te me puthe si i cmendur me hedh ciper krevatit per nje moment shof veten lakuriq nuk e di se si mi hoqi rrobat, ndjej buzet e tij qe me puthin ne te gjithe trupin, ahh ahhhh cfare kenaqesie, kur me puthte tek qafa, mu rrengjeth i gjithe trupi, ahh ahh AHHH zemer me pelqen shume i them te deshiroj shume, nga qafa fillon te me puthe buzet, ngadale ngadale tek majat e gjokseve te mia ndjej buzet e tj qe mi lepinte ahhh ahhhh zot kisha shume kenaqesi ne te njejtin moment duart e tij ferkonin vaxhinen time qe tashme kishte arritur kulmin dhe donte penisin e tij ahh ahhh ahhh zemer nuk duroj dot me prit me thote nuk dua qe ky moment te mbaroj shpejt dhe fillon te me lepij vaxhinen time ahh ahhh ahhhhh cfare kenaqesie ai me lepinte dhe duart i kishte tek bythet e mia ,sic isha ngrihem dhe filloj tja mar prap ne goje ahhhh ahhhh ai me ngre me gjithe forcen qe kishte dhe ma fut penisin e tij ah ahhhhhhh ahhhhhhhh ahhhh zemer e dua me fort i them levizjet sa vinin dhe beheshin me te shpejta, klithmat nuk e di deri ku jane degjuar, sa me shume degjoja ate qe me ate zerin e bukur me thonte te pelqen zemer me thuaj si e do, dua qe ti te kenaqesh,per nje sec gjendem ciper tij ahhh ahhhhhh ahhhhhhhh zemer ndjej vaxhinen time qe tashme nuk irezistonte dot me penisit te tij po levizja dhe ne te n jejten kohe e puthja tek buzet me te gjithe forcen e shpirtit tim te dy zerat ne nje momemt u bashkuan dhe arritem te 2 ne te njejten koh po pse do thoni ju a majti frena shoku, as nuk e mori mundimin te gjithe mrena ma la .
albana
Ah po ju tregoj qme ndodhi mua: isha ne resturant edhe ishte qe endrroja per djalin qe kam dashur te qiem njeher un shkova ne taulet edhe ai dhe un isha me ni miniq te shkurter edhe hyrem bash me nje tualet dhe me mori dulem jasht dhe ishte ajri fresket dhe un po i thoja a me puth ne buz dhe ai me tha prit dhe me futi doren e vet ne pidhin tim dhe mua me vike knaqesi duke me futur e duke me futur un bertita shum te madhe dhe erdhen shoket e ti dhem me heqen te gjitha rrobat e mia dhe te gjith ishim te zhveshur dhe un po knaqesha qe te gjith me qinin dhe erdhi shoqja ime dhe qeshi tha uhu bana si qenke ber un i thash behu edhe ti kshtu ajo deshi te largohej po un thash kapeni a ta e moren dhe un gishtin e mesem ja shtina ne pidh dhe mua me shtinen aj djali per te cilin enderroja dhe ai futi karin e ti te madh dhe erdhi shoqja ime afer meje dhe ajo me lipike pidhin te gjith shoket e te djalit te cilin e enderroja un me shtishin karin e tyre dhe un po knaqesha po ai djali qe un enderroja me kapi neper rrug ecim te zhveshur dhe mberritem te nje lum dhe u futem qe te pastroheshim por un nuk kisha fuqi me dhe ai me qiu e me qiu dhe tash jemi te fejuar provoni edhe ju keshtu si un qe e provova
miranda
Hej un jam Miranda kam ju kallxu diqka qe se paramendoni me mend.Kisha blere ne shtepi diku ne nje vend te panjohur te italise se skisha qte beja isha e divorcuar dhe skisha se qte kerkoja me ne kosove keshtuqe e bleva.Nje dit kur dola ne qytet te beja shoping disa burra budallenj te vjeter te pamartuar po me ndiqnin si te qmendur ,skisha qte beja dhe ia nisa vrapit dhe me ne fund e gjeta nje burr italian aty afer dhe e putha ne buz dhe i thash ku je qe sa po te kerkoj,kurse ai i hutuar nuk tha asgje.un dija edhe italishten keshtuqe ne gjuhen italiane i fola i thash me fal por disa budallenj po me ndiqnin dhe fillova drejtimin tim kurse ai me tha:sapo me puthe dhe po iken me ftoi ne vilen e tij ai e kishte vilen te mreullueshma dhe me njoftoi me familjen e tij pas pak dola te ecja buze detit dhe ai me ndoqi me pyet per gjithqka dhe i mesoi te gjitha te dhenat e mia gjithashtu edhe un te tijat dhe me ftoi qe ta shihja dhomen e tij kur hyrem ne dhome ai filloi te me prekte ngadal e pandal ishte kaq i mir edhe un fillova ta puthja me gjuhe dhe u ndal i thash pse u ndale aj me tha ju shqipetaret putheni me mir se italianet buzeqeshem dhe menjeher nisi te me puthte buzet me kafshonte veshetshkoi me poshte d.m.th te gjinjte mi kapi ohooh sa gje e mire i thash dhe filloi te me zhvishte ngadal edhe un ate derisa u gjenda mbi te lakuriq fare te dy ai me rrotulloi dhe me filloi te me lepinte ne gjdo cep te trupit kjo zgjati rreth 20min pastaj poshte e me poshte arriti tek vagina ime ishte aq i kujdesshem dhe i ngadalshem se frikesohej se me dhimbte vagina kurse un kapa bythet e tij dhe i trusa perpara ooo zot gjemoja nga knaqesia kurse ai verejti se doja ashpersi dhe filloi po ashtu siq deshiroja un pra me ashpersi dhe me pomponte pandal ishte nje knaqsi qe burri im nuk ka mundur kurre te ma dhuronte i thash te kthehej mbrapa dhe ashtu beri un me pidhin tim i prekja bythet e tij dhe me tha o nuk mund te duroj keshtu me eshte bere hekur kurse un iu largova se doja ta eksitoja me shume vetem iu afrojsha pastaj menjeher largohesha nuk duroi dot me dhe me kapi fort dhe filloi te me qinte fort aq fort sa ishim ferkuar shum me shtrat dhe lekura po na digjej dhe i thash keshtu ta dua me pas ai u qu ne kemb kurse un ne gjunj fillova tia lepij penisin me kenaqesi ishte nje gje e papare ai me terhoqi lart dhe me shtini gjuhen e ti ne biren e vagines time po me lepinte organet e brendshme sa i lezetshemvazhduam keshtu derisa u lodhem sexy qe beme zgjati rreth 5ore e gjysme ishte nje sex i zjarrte ne mengjez kur u zgjuam ai me qeli pak bluzen qe kisha veshur dhe me tha sa kraheror te bukur qe ke kurse un fillova ta pyesja se si i thonin gjoksit pastaj kapa penisin e tij dhe e pyeta se si i thonin kurse ai me tha se i thonin i lodhur keshtu thash edhe un dhe shkova ne shtepi e gezua plot entuziazem.kjo ishte dashuri e zjarrte qe ende e kam .dhe uroj qe te gjith te ken nje
JaNi
Ne te dy


Ishte ditelindja jotePas shum kohesh ishim te dy ne nje hotel , pasi kishim ber dashuri si te terbuar qendronim ne shtratin e cmendur trupat tan te laskuriqur i gjysem'mbulonte nje corcaf i bardh floket e saj shtriheshin ne jastikun ku kisha mbeshtetur koken un dhe me perkedhelnin fytyren,ngadal e ngrita koken doja ta shikoja doja qe imazhi e saj te me ngulitej mir ne tru,ishte nje ikon shum e bukur syt e saj ishin te mbyllur dhe i ngjante nje Engjulli tek rrinte ne qetesi,ngadal ngrita doren e majte dhe vazhdova ta perkedhel leht sikur te ishte nje petale trendafili,tek e perkedhelja me shum delikates floket,ballin,syrin,hunden,faqet,pjesen e pasme te veshit,mjekrren,gushen,gjoksin, ajo qendronte ne heshtje me syt e mbyllur,Kushedi ku e shetiste imagjinata e saj,vazhdoja ta shikoj me shum vemendje sikur te ishte hera e fundit qe po e shikoja .
Papritur e kafshij buzen ngadal ngriti doren me kapi te floket dhe me terhoqi drejt vetes i hapi syt e saj te bukur qe me shikonin me trishtim buza ime ra mbi buzen e saj u puthem u kafshuam si te terbuar,i terhoqa buzen dhe vazhdova ta lepij te gusha, ngadal zbrisja gjithmon e me posht me buzet e mia duke ja thithur gjoksin duke ja lepir barkun gjersa buzet e mia preken veginen e saj mi hodhi duart te floket dhe po me shtrengonte, tek vazhdoja ta lepija si i pa ngopur klithma e saj tingellonte ne veshin tim shum eksituese,me terhoqe lart drejt fytyres te saj u shikuan ne sy sikur donim ta perpinim njeri-tjetrin,ngadal pa mi ndar syt i bashkoj kofshet dhe me kthej B...ja perkedhela buzet me duar pastaj i vura duart mbi B...e saj ja shtrengova fort duke i afruar penisin tim ishte tejmase e eksituar ngadal ndjeja qe i rreshiti i teri ne veginen e saj dhe me doren tjeter e kapa per flokesh ashtu vazhdova ta pompoj derisa gunjet po me dhimbnin nga ferkimi i shpejt me krevatin ,pastaj ashtu siq e kisha kapur per flokesh u terhoha e qova ne kemb dhe ju drejtova murit te dhomes,ja mbeshteta te dy dyarte ne mur siper kokes te saj,me doren e majt e shtrengova nga mesi duke u ber nje me trupin e saj me doren e djatht e kisha papun nga floket me dukej sikur kerkoja te gjeja fundin e SEXIT, degjoja fjalen SHPIRT tek humbiste ne klithmat e saj dhe un qe i thoja E do me fort,
me pas ju drejtuam perseri krevatit i mbeshteti duart dhe koken te ktevati,ngadal ja ngrita njeren kemb dhe ja vura siper krevatin un isha ne kemb mbrapa saj e kafshova te kurrizi dhe vazhdova perseri lojen qe ate e qonte ne qiellin e 7-te,e kthente koken Jeta ime me pershperiste syt e saj me shikonin thell te eksituar,
Papritur e ndjeva qe po mbaroja u terhoqa nga brenda saj ajo u kthye perpara u ul me gjunj te kembet e mia e priti S......... time me padurim ne gojen e saj,e perqafova dhe te dy ju drejtuam dushit.....
JaNi
Pas disa muajve


Pas disa muajve mungese te takova dhe pa shkuar ne shtepi ndaluam ne nje restorant ,Qendronim ulur ti flisje, se c’me erdhi dhe te putha. Sa shume ti doja ato buz te zjarrta. Ti u ndale. Veshtronim njeri tjetrin ne sy, dhe dora filloi ngadale te me rreshqiste prej faqes tende poshte gushes, gjoksit, te kefshet e tua deri tek vagina, qe me kishte bere sa here te cmendesha i teri . Nuk degjoja me gje. Ne veshet e mi ushtonin kujtimet e afsheve te zjarrta qe kisha perjetuar me ty me pare. U afrova ngadal dhe lehtazi te kafshova qafen aty ku fillon veshi, derisa me doren e majte nuk ndalesha se levizuri poshte e lart, pergjate kufinjeve qe kishte okupuar vagina jote. Syte me ndillnin zjarr. O zot, me dukej vetja si nje i uritur prej muajsh te tere. Do tte haja te teren duke shkumbezuar. si i terbuar. E ndjeja vaginen tend si te fryre. E shpejtoja ritmin edhe me shume. O zot, do ta perpija te teren, doja ta ndjeja ne buzet e mia, ne gjuhen time. Doja ta shijoja at vaginen tende qe sa here me kishte bere mashkullin me te lumtur. Sa mire qe ne restorant nuk kishte shume njerez. sapo pash se ne ishim te vetmit qe kishim zene nje kend aty. Nuk hezitova te ta ngrej fustanin dhe te ta fus me mire . Se c’me pershkuan trupin ca t’ rrenqethura sapo e preka ate. Paralelisht te puthja, kafshoja, lepija lehtazi qafen, faqet, veshin. Ndjeja si ndryshonte temperatura e trupit tend. ti me doren e djathte hoqe ngadal mbathjet dhe mi fute ne xhep. Ngadal u ngrite nga tavolina dhe u drejtove per ne banjo!!. Nuk shkuan as dy minuta erdha dhe un. TI ishe kthyer me fytyre nga pasqyra dhe me veshtroje . un te kapa me hov per beli dhe te shtrengova per trupi tim. Me shkathtesi e ngrita fustanin dhe dora ime e djathte rreshqiti drejt vagines tende te sterndezur e te qullur. Me doren e majte te shtrengoja gjinjte. te kafshoja qafen, shpatullat, si bishe e uritur. Me doren e djathte leshova pantollat dhe te mbeshteta per tavolinen e toaletit. Te kapa per flokesh dhe pernjeheresh ndjeva se si ,Penisi im depertoi mbrendesine e vegines tende. Leshove nje renkim te mbytur. ta beja me zjarr, me hof, me ashpersi. Ah kjo ashpersi ime gjithmone te kishte qmendur. te shtrengoja floket gjithnje e me shume, derisa me doren e djathte te pickoja te byca dhe te beli. O zot, perjetoje orgazmat nje pas nje. vegina te ishte shnderruar ne ujvare. “je me mbrojtje?”me pyete. “Po” u pergjigja shkurt une nuk fola me. Fillova ta bej edhe me ashper pa pushime. Sikur doja te arrija fundin e botes. Ndjeje penisin tim tek te godiste mitren. Nje dhimbje e vogel qe te bente te cmendeshe fare. Pernjehere un e shpejtova dhe ashpersova ritmin e pompimit, dhe ndjeve se si llava ime vershoi mbrendesine e vegines tende. E rraskapitur dhe e qullur nga djerset u mbeshtete per tavoline, dhe une u mbeshteta mbi ty. Zgjata koken duke u munduar te arrija buzet e tua. Ujerat e perziera, tuat dhe te miat, te rridhnin perposhte kembeve.
U ngritem ngadale. Shkembyem ca puthje, dhe filluam te punonim ne pamje te jashtme. Dukeshim sikur te kishim ikur nga burgu. .
Une dola i pari, dhe ti mbete te pastroje edhe pak grimin e fytyres E shikoje veten ne pasqyre dhe nuk e besoje,qe e beme perseri bashke, nuk e besoje qe me kishe prane
besa
une jam besa po tregoj pak a shum per nje dite e cila me la shum pershtypje ne jeten time dhe kenaqesi qe me te vertete sdo ta harroj kurre.Ne nje dite vere ishte shum nxeht une isha e dashuraur ne nje djal ishum dal disa her me pi kaffe po me shum nuk kishte ndodhur mes nesh po qate dite me propzoi te dalim diku me larg me veture te tij.. une mendoja dhe thash jo po rrim qisajde po me ne fund thash ok shkojm ka dush nejse shkum ne nje vend e parkoj veturen e tij dhe um shikoj ne sy dhe filloj te me puthte pa ndal une u hutova po edhe ndijasha shum per te.AI fillou e futi doren ne gjoksi te mi dhe i shtrongente shum e me puthte ngadale ne qafe e masnej ma deshi maicen qe pata vesh edhe mi puthte cicat une u dridhesha disi ai nuk u ndalke masnej ma kapi doren time dhe ma qiti te pantollat e tij ma bojke preke karin tim ai ma shtini doren tek pidhi dhe filloi te me ledhatoi masnej u deshum te 2 dhe ai ma lepinte pishin mua oohhh qfare ndjenja kisha masnej une atij karin ne nje pozit shum fort ai mua une atij.. duke lepire njeri tjetrin gati gjysem ore ai nuk dinte te hiqte gjuhen nga pidhi im masnej ai me thojke a ta shti karin loqka jem se u kalla une nuk doja se isha virgjine i thosha sex nuk deshta te bej se e dija qe nuk e kam per seriozisht at djal edhe jemi dal edhe disa her me shum jo tashme ai djali jeton ne gjer, e une ne kos jam fejuar dhe jam e lumtur me te fejumin tim.
stela
ate mbasdite nje shoqe kishte diten e pagezimit dhe koecidonte qe pas ores 00.00 ishte dy mujori me te dashurin tim...rreth ores 7 vjen kushuriri i saj qe poashtu e kam shok dhe kemi miqesi familjare dhe vjen te me mari tek shia per te shkuar ne pagezim...shkojm dhe pagezimi zgjat per rreth nej or pasi kishte filluar pak me shpejt se te shkonim ne...em nje mori me foto pasi sic e dini te gjith ishin te veshur e te psipillosur....pas kishes shkuam ne shpi per nje dark familjare dhe per miqt me te ngusht...me pas ne te rinjt e kishim len qe te iknim ne diskotek...te gjith miqt e mi e dinin per te dashurin..kur sihim rruges per ne diskotek lajmeroj te dashurin dhe i them se do te shkojm n efilan diskotek...vjen dhe atje takoemi qendrojm pak me miqt e mi dhe pastaj largohemi te dy vetem pasi ai kishte pir...shkuam ne nje vend ne dr pasi kishim shkuar ne nje disko verore...i dashuri filloj te me puthte prekte ne cdo vend te trupit ndersa un fillova ta shtyja pasi ai ishte i pir dhe mendoja se nuk do ishte ne gjendje te kryente mardhenie ate nat pasi ishte goxha i pir dhe kisha frik se mos me pas do ndihej keq...por jo ai insistonte dhe me thonte pse me refuzon...nuk arrita ta rrefuszoja dot dhe fillova dhe un ta puthja me gjuh puthje te nxeta ne te cilat ndjenim shpirtin e njeri-tjetrit...ishim ne sediljen e pasagjerit te makines dhe ai shtritur mbi mua me heq ngadal mbathjet dhe ju mer er gati sikur donte ti hante...pasi me puthi ne gjoks ne qaf dhe mund te them se kto puthje zgjaten per me shum se 3o min nje parajs e vertet, me pas ulem mbi te duke e puthur si e msarr pasi puthjet e tij me kishin nxehur tej mase..e puthja dhe prekja karin e tij duke i zberthuer pantallonat ngadal...kur ishin plotesisht te ulura ulem ne gjunj para tij dhe ja mora ne goj...uau ishte hera e par qe beja nje gje te till dhe me shijoj shum por jo sa atij..sidoqoft pija po jepte rrezultatet e saj edhe pas nje eksitimi te till ai nuk u prish...por jo nuk u dorzuam...u ngrita lart dhe fillova te levizja mbi karin e tij duke kaluar ne orgazen si per vete ashtu edhe i dashuri im...ishte nje mbrekulli e vertet por ai qe me drodhi gjith trupin ishte momenti kur ai kaloi mbi trupin tim dhe filloj te me pomponte me nje shpejtesi maramendese...vazhduam te kryenim mardhenie per rreth 3 or dhe her un her ai persiper njeri-tjetrit duke ndjer frymarjen dhe renkimet qe dilnin nga kenaqesia dhe deshira per ta ndjer me shum njeri tjetrin...derisa pija e tepert me ne fund e humbi e fektin dhe sperma e tij u derdh ne trupin tim bark gjoks...dicka e bardh e lengshem e rreshqitshme e cila nje dit do shendrohet ne nje krijes tonen pasi muajn tjeter fejohemi dhe dashuria jon nuk do te mbahet me e fshet...te dua me shpirt dhe do te dua perjet...ajo nat u mbyll me kenaqesin e kercimit pasi qendruam pak ne krahet e njeri tjetrit dhe pim nga nje cigare ikem perseri ne disko ku takuam shum miq dhe ne fund miqt me te cilet kishim shkuar..u kenaqem ishte nje nat qe nuk do harrohet kurr dhe ky sihte dy mujori jon qe dashje pa dashje e festuam me nje sex qe nuk harrohet kollaj edhe pse net te tilla do kemi edhe shum te tjera...
NORA
ZEMER QOFT E BEKUAR AJO DIT KUR I BASHKUAM DY ZEMRAT, KUR I BASHKUAM DY QENIET TONA NE NJE TE VETME KUR ME DHE VETEN TENDE DHE UN TA DHASH VETEN TIME.AJO DIT E BUKUR QE SMUND TA HARROJM AS UN AS TI ESHTE VETEM NJE NGA LUMTURIA QE KEMI KRIJUAR PER NJERI TJETRIN.KUR PER HER TE PAR NDJEVA TRUPIN TEND NE TRUPIN TIM ESHTE E PA PERSHKRUAR,AI MOMENT QE PERJETUAM SIKUR NUK DINIM FUNDIN E GEZIMIT PO KERKONIM EDHE ME SHUM,AJO BUZ QE ME BERI TE HARROJ QDO GJE ,AJO DOR QE ME LEDHATOJ AQ BUTESISHT ,ATA SY QE ME SHIKUAN PA PUSHIM QE TREGONIN DASHURIN QE KISHE DHE KE ENDE PER MUA, POR JA QE BOTA EDHE SHUM E MADHE DHE KJO LARGESI PO NA SHKAKTON DHIMBJE ZEMERe di qe me do po aq shum sa te dua e di qe me deshiron po me aq mall sa te dua,e di qe kerkon buzen time qe te mungoj kaq shum,e di qe kerkon zemren time po e ke gjithmon e jotja kam qen dhe vetem e jotja do mbes nje njeri dashurova atij iu dhash dhe vetem per te do jem gjith jeten.zemer po te pres e jotja jam ddhe do mbes princessa jote
sara
jom erika nga prishtina,pe kallxoj ni storie qe mka ndodh,ne moshen 15 vjeqare u njoftova me ni djal,edhe ai i prishtines,e pelqyem njoni tjetrin ni koh t gjat,ni dit dulem edhe ja nisem tu fol per sex,edhe diqysh ja nisa mu nxeeh edhe ai qashtuu edhe ma boni a shkojna zemer naj ven chillitum pak, edhe un thash ani se diqysh edhe mu ma kajke,e shkum aty ja nisum mu puth,mu ledhatu venum ven,slam ven pa u puth pa u gic pa u ledhatu pa u pickuu,e qeshtu tu hi fell e ma fell,arritem te shpella e kryesore,ma futii shkopin e tij magjik,ku mka kall krejtt o sun pe paramenoj qat ditt,,e qeshtuu shkoj tu u nxe atmosfera hale ma shummmmm,kem tu u knaqq prej lezeti,qit storie muj me perfunduu me fjal tmir se sot e aditt jena bashk halee edhe tlumtur edhe knaqem si diten e par qysh jena knaq
XXX
jam e re por jem e bukur dhe sexi qdo djal me kerkon kalim por nuk dua sepse i kam 18 vjet keshtu dua te bej sex.dola ne mbremje shkuam ne nje parti dhe me pelqeu nje djal edhe une i peleva dhe vallzuam dhe vallzuam dhe me ne fund me ftoi ne nje dhom dhe filloi te me prekte e ndjeva nje lloj knaqsie qe se kisha ndjer kur me pare dhe me zhveshi fustanin dhe fillouam te bejme sex kishim organzma te dydhe une mbeta shtatzene kam nje vejz dhe jetoj me at djalin a... qe sdo e permen emrin qe e dua shum(L)(K)...
xxxxxxxxxxxxxxxx
u takova me te dashurin dhe ai cdoher me pyeste se ku deshiroja tes shkoja!
kete here menduam te shkonim me larg qytetit!e ashtu bem!me puthte e puthja dhe me ne fund ishte gjithcka e parezistueshme!cdoher i pata then se nuk nje gje nga un te mos e kerkonte!sme pelqente tia merrja ne goje!ai filloji te ma bente me dije dhe dicka po i pelqente qe un ta provoja ate gje!dashur padashur sdi si me erdhi!skisha perjetuar kurre me pare nje gje te tille!u eksitua tej mase!fillova tia lepij e tia ferkoj me duart e mija derisa sperma e ti u derdh!u lodhem aq shum ate dite dhe po e pyesja valle a ka lodhje me tepoer se kjo qe bem ne!me shihte ne sy dhe me thoshte po ka edhe nje me teper qe ne ende nuk e kishim provuar dhe nuk arritem dot ta provojme sepse sot nuk jemi me bashk!edhe sot kur e kujtoj nuk me besohet cka ka ndodhur mes nesh!ishin caste te paharrueshme qe i falem njeri tjetrit!por zoti pat then qe ne te mos jemi me per tia realizuar kerkesat e te nesermes njeri tjetrit!
Roni
Ishte nje dite vere dhe u takova me te dashuren time dhe vendosem te dalim e te shetisim pak. Ndegjonim muzik gjersa udhetonim me veturen time. Derisa une drejtoja veturen verejta doren e saj te prekte trupin tim dhe papritmas fillova te nxehesha, edhe une fillova ta prekja trupin e saj, pas pak ajo me nxorri karin dhe filloi ta lepinte me shume lezet, une menzi mbaja veturen ne rruge nga knaqsia qe me jepte e dashura ime. Une ia kisha zhvesh fundin asaj dhe ia rrassha gishtin ne pidh, edhe ajo ish nxeh shume dhe vetem gjemonte gjersa ma thithte karin. Per fat te keq ishim ne nje rruge te hapur dhe asnje motel nuk ishte ne afersi dhe ajo kerkonte nga une qe te ndalesha diku e ta pompoja mire se digjej per kar. Leshuam rrugen dhe u futem me nje rrugice qe nuk dukej prej rruges. Pasi u ndalem ajo me hip mbi dhe filloi tme lepinte vesht e une fusja gjinat e saj ne goje dhe thitha majet e saja te shishme. mbetem pa asnje rrobe ne trup dhe kishim dal ne ulset e pasme te vetures dhe i kisha hipur permi dhe e pompoja sa mudja dhe te dy bertisnim fort nga lezeti i madh, pas pak nderruam pozite ajo hipi mbi mua dhe filloi ta leshonte pidhin e saj mbi karin tim dhe e ndjeja lengun e saj ne karin tim. Nuk ndalesha duke kafshuar majet e saja dhe duke ia rreh vithet fort, dhe ajo vetem ulerinte nga kenaqesia qe kishim te dy. Pasi qe u qim per 30 min, kemi dal jashte veture te marrim pak ajr, dhe ajo e qoi njeren kembe dhe me tha fute fute se po due edhe ketu..une nxorra karin tim qe ende rrinte si hekur i fort nga ai epsh i madh qe kisha, dhe fillova ta qij sa u beme djers prej te qimeve, pastaj e mbeshteta mbi veture dhe fillova ta qija nga mbrapa.ohh ohhh ohhhh me knaqe loqk me knaqe i thosha, dhe ajo me kapte koqet e mia dhe bertiste qije qije qije se u knaqa/... Dhe keshtu patem orgazem disa here.
Tani qdo here qe kalojme ne ate rruge kujtojme ate dite...
Shmeki
ishte nje nat vere nje dit e bukur,dhe e dashura ime me ftoj ne shtepi,dhe une kur hyna disi ja fillova te jem agresiv,me shpejtesi e afrojsha te dashuren,puthsha ,e preksha ne cica ,ne pidh shtrengojsha fort,ajo at dit ish fort e eksitume per sex,edhe une e kapa e qova ne dhom,e desha shum shpejt si nje agresiv i trent,tu ja hek ni par shorce , nal bre kadale ska kadale ja kom desh pim,brekt menihere edhe meniher karin en pidh ja shtina,dhe fillova te pompoj shum shpejt,ajo ndike pakes dhimt,po nuk piskatke,en ftyr e shisha edhe me fjal te saja te bukura,qe osht tu perjetu ni knaqsi te madhe,une pa u ndal hiq, tu i ndru pozitat,shum agresiv,tu ja shti karin en pidh shpejt tu ja shtrengu cicat fort,teper,nuk ndijke,prej lezetit,e dashura ime u ndje teper mire,teper e knaqur,deri sa me tha sa e pate numrin edhe nihere se ta harrova ..9... se kish pas harru,pi seksit te fort,kjo ka zgjat gati gjysem ore,ni seks tranish...Agresivvvv babezzz
leta
pershndetje nga leta

mu me ka ndodh nje histori e tmersheme se nuk do harroi kurr kurr isha duke u kthyer nga shkolla ishte ora ka 5 edhe duke ardh ne shtepi 1 kerr u ndal e me futi en kerr dhe me qoi nje vende un isha pa vitdije edhe kur mmrin aty u kthjella pash veten lakuriq e pash karin e it ne pidhin tim dhe nuk kisha forc me ndalu at e tash ate as se di ksuh ka qen tash iom lidhej me 1 person qe 2 vite nuk po kom guxim ti tregoi qe nuk iom virgjinje ai don te fjeohum veq po mendoi te vras veten ok qao kaloni mir
niku
nje dit e e muajt maj isha shum i uritur per seks dhe kisha koh qe endrroja nje vajz por ajo kishte ikur nga hasi dhe me mungonte shum u nisa per ne tiran dhe po mendoja si ta takoj kishte filluar shkollen ne isitut.dhe shkova per ta takuar kur ajo me pa me buzqeshi dhe mua afrua qkerkon ketu ti erdha te takoj ty nese do mund te pim nje kafe dhe nuk me refuzoj shkuam per te pi kafe por un po esitohesha duke par pasi kishte veshur neje minifum dhe nje triko me gjoks te hapur.ulem ne kafe isha i hutuar fare sepse veq e shikoja ate dhe nuk dija qte flisja.filloj duke me pyetur per jeten time dhe un per jeten e vet e pyeta.lona dua te them diqka por te lutem me kupto me ke munguar shum per ty kam ardhur ne tiran sepse te dua shum rrinte e heshtur pastaj me tha dhe un te dua ju afrova dhe e putha me shum dashuri.me tha qfar do bejm tani me ndjek pas mua i mora qelsat e dhomes te hotelit u futem ne dhom filluam te puthemi sa qe fryma po nau ndalte fillova ta fekoja ne gjith pjeset e trupit ja hoqa trikon dha ajo mua ja ula minifunin po e shikoj veq ne brek e sutjena para syve te mi fillua duke u puthur serisht ju afruam krevarit ja hoqa gjitha rrobat te dy te qveshur fillova ta lepija nga gjkosi e me radh deri tek vigina ku ajo ishte skuqur ne fytyr fillova te puthja te ledhatoja ta lepija nga pak i fusja dhe gishtin ne pidh filloja ajo duke ma marr ne goj karin tim me lepinte gjith trupin pas disa minutash kam degjuar te lutem fute se u kalla ja futa dha fillova ta pompoja me sa kisha fuqi vetem bente oh ah oh ah me knaqe zemer jepi nga njeher me thonte anglisht oh fak mi.arritem orgazmen te dy po shkonim drejt dushit se kemi leshuar ujn mua mu qu serisht ja qova kemben ne qoshin e vaskes dhe tjetren ne uj fillova ta pompoja serisht vetem bertiste me knaqe zemer pasi arritem serisht orgazmen u lam dhe u fshim me peshqir te dy te qveshur u shtrim ne shtrat po shikonim njeti-tjetrin i thash do me me tha po fillova serisht duke qi me sa kisha forc sa qe dhe krevati luante nga termeti qe kishte e outhja e ferkoja dhe duke i mshur fort saqe fishllente kari ne pidh sa brenda e jasht ajo me kishte kapur koken me duar dhe ma shtrengonte dhe thoshte mshoj zemer sa tmundesh mua djerset me shkonin si uj e keshtu perfunduam 2 or seks sa qe u kenaqem u lam u pastrum u veshem dhe dolem me nga nje puthje u ndam un u largova nga shipria dhe qe 1 vit sjemi takuar me seshpejti mendoj qe do kthehem ne shipri dhe te perjetoj qte knaqesi si ate dit e dua e puth shum ne gjith pjeset e trupit
xxxxx
isha vetem dhe po mendoja,pa pritur me erdh ideja ti jepesha te dashurit tim,i tel dhe i thash se doja ta takoja,ne nje kafene ne plash e cila e shkateruar,ai erdhi,un ne fillim rija qete ai me puthte por nuk duroj me i thash dua te behem e jotja,as ai nuk priti u zhveshem dhe ai ma futi shkopin tij magjik shum thelle,pas pak shkuan ne shtepine e tij ku nuk kishte askush,beme nje dush por asnjeri nuk rinim pe menduar per sexyn ai me futi ne dhomen e prinderve te tij ku me zhveshi perseri,u kenaqa,ne fillim trupi te renjqethet per eshte nje gje e paimagjinueshme.qe ate dite ne sa here takohemi e bejme.
alma
un jam alma nga drenasi.un kam pasur nje histori te nxeht.isha duke shkuar ne shitore kur me ndaloi nje djal dhe me tha;me pelqen trupi yt ,disi me eksitoi me fjalet e tij te embla.dhe hyrum ne nje magazin duke folur dhe ia nisi duke me prekur tek prapanica e mes kembeve,un u pasionova dhe ia nisi duke me puthur rreth qafes tek gjinjt e mandeeej erdhi tek buzeet.dikur nuk mund te rrinim ne kemb e u shtrim ne nje paket dhe ia nisi duke hequr maicen e mandej fundin ia nisi duke me prekur neper mes kembeeeve me puthi deri sa me nxehu shum dhe atij iu be dru e deshironte te ma prishte vergjinitetin me zhveshi me puthi ne buz e ne qaf..........por kur erdhi tek vagjina ime e ndalova i thash jo nuk mundem se jom ereee e kom koh per ket gje i thash un se me von dote martohem, e kur te me sheh burri qe e kom prish vergjinittin do me mbys e ai tha pse asta kom qu hiq a? i thash nuk esht puna aty por esht puna qe nuk mundem dhe keshtu u vesha dhe u nisa per ne shpi.kur shkova ne shpi e pash qafen me ishte ber gjak duke me puthur dhe me pyeten qka ki ne qaf i thash jom rre me nje qik dhe m bsuan.por po mju them mos u mashtroni e te prishni vergjinbitetin se duhet te mndoni per te ardhmen e juaj jop veqq per sot ju merrne si te doni un e kom per t5e miren e juaj ju pershendes shum e mos u mASHTRONI mos bini ne duar te gjithkujt e kush tju sheh me bo me gisht kah ju tung nga alma-virgjeresha.edhe dishka nuk edini sa i shrenjt esht vergjiniteti po mos e hubni me tuli far idioti,po dhurojani njeriut te zemres i ili ju don dhe e doni